Wielkość tekstu

Galerie zdjęć i filmów

Spis treści

Artykuły filtrowane wg daty: czerwiec 2018
wtorek, 26 czerwiec 2018 10:37

Wnioski - susza

Wnioski w sprawie oszacowania szkód w gospodarstwach rolnych powstałych w wyniku suszy Urząd Gniny Sulęczyno przyjmuje do dnia 6 lipca 2018 r.

Poniżej wzór wniosku oraz informacja Wojewody Pomorskiego w sprawie pomocy ze środków krajowych dl producentów rolnych.

Wójt Gminy Sulęczyno  zaprasza do wzięcia udziału w konsultacjach

Wójt Gminy Sulęczyno zaprasza do wzięcia udziału w konsultacjach wszystkie zainteresowane organizacje pozarządowe oraz podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie

Zapraszam na XLII sesję VII kadencji Rady Gminy Sulęczyno, której obrady odbędą się  w dniu 26 czerwca 2018 roku (tj.wtorek) o godz.10.00 w sali posiedzeń Urzędu Gminy w Sulęczynie

czwartek, 14 czerwiec 2018 15:41

Informacja

Uwaga !!!

Ze względu na pogrzeb w dniu 15.06.2018r. tragicznie zmarłego pracownika firmy ELWOZ podczas pełnionych obowiązków służbowych informujemy, że Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów w dniu dzisiejszym będzie czynny od godziny 13:30 do godziny 18:00.

Za utrudnienia przepraszamy.

wtorek, 12 czerwiec 2018 12:43

Informacja

 

Wójt Gminy Sulęczyno z przykrością informuje, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Gdańsku zawiesił nabór wniosków na realizację zadania p.n. „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu województwa pomorskiego” (edycja 2018). W związku z powyższym Gmina Sulęczyno nie ma możliwości przekazania wsparcia finansowego w formie dotacji na realizację planowanych zadań polegających na usunięciu materiałów zawierających azbest.

W przypadku pojawienia się nowych okoliczności Wójt będzie publicznie informował o ewentualnej możliwości i zasadach dofinansowania ww. zadań.

Odwołanie zakazu wstępu na teren Kamiennych Kręgów w Węsiorach

Informuję, iż zgodnie z Decyzją nr 41/18 z dnia 30 maja 2018 r.  Nadleśniczego Nadleśnictwa Lipusz został odwołany zakaz wstępu  na teren Kręgów Kamiennych  w Węsiorach. ("Foto: SUPER PAPIER")

Informacja o konkursie na kandydata na dyrektora Przedszkola Publicznego w Sulęczynie

OGŁOSZENIE O KONKURSIE

   Wójt Gminy Sulęczyno

ogłasza konkurs na kandydata na stanowisko

DYREKTORA PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO W SULĘCZYNIE